Yazılım Geliştirme & Programlama

Esas Elektronik; 2000 yılından beri yazılım geliştirme, baskılı devre tasarımı ve benzer hizmetleri sunmaktadır. Fakat bu hizmetlerin temelini yazılım oluşturmaktadır. Profesyonel yazılım hizmetleri sunmaktayız fakat buradaki ince nüans ise kullandığımız yazılım sürümleri güncel teknolojileri takip etmektedir. Endüstri 4.0  çözümlerine uygun olarak yaratılmaktadır.

Önceki yazılımcı mı yaptı bu projeyi? Sonraki yazılımcıya mı ait? Projenin tüm döküman dosyaları sizde miydi ki, bu kısımda çalışmayan özellikleri nasıl düzeltiriz? Eğer yazılım sürecinde yer aldıysanız, bu cümleleri duymanızı olağan karşılayabiliriz. Fakat henüz yeni projeye başlıyorsanız ve bu süreçlerden geçmediyseniz o halde Esas Elektronik ile iletişime geçerek bu süreçleri es geçebilirsiniz.

Yazılım kadromuz, bahaneler üretmek yerine müşterinin istediği projeyi ortaya koymayı tercih etmektedir. Sistem entegrasyonları, entegre kart yazılımları ve mevcut yazılım üzerinde gerçekleşecek değişiklikler için sizlere destek vermekteyiz. Programladığımız bir çok cihazı; firma personellerimizin kavrayabilmesi için değil, hizmet sunduğumuz müşterilerimizin daha kolay ilerleyebilmesi için üretmekteyiz.

Yazılım Geliştirme

Adım Adım Yazılım Geliştirme

Hazırlanacak projenin tasarlanması ve müşterinin isteklerini net olarak anlamak aslında tüm projenin bitmesinde ki tek kriterdir. Eğer tek aşamada istenilen yazılım hazırlanıyorsa o halde doğru yoldayız!

Analiz ve test ekibimiz; proje hazırlanmadan önce gerekli analizleri yaparak proje yazılımında yapılacak ARGE çalışmasına ön hazırlık yapmaktadır. Projenin verimi, sunumu ve benzer faktörleri göz önünde bulundurularak proje hazırlanmaktadır.

Özgün Yazılım Çözümleri

Yazılım dünyası oldukça değişken bir dünyadır. Yapılan her işlem neredeyse sanal alemden yürütülmektedir. Durum böyle olunca müşteri gizliliği, hazırlanan yazılımın güvenliği konusunda problemler de yaşanabilmektedir. Bu durumun üstesinden gelmek için mecburi olarak kodlanan yazılım dili hakkında fikir sahibi olmanız gerekmektedir. Fakat bu bilgiyi her şahısın bilmesi kolay değildir ki bilmek zorunda da değildir! Esas Elektronik, sunduğu yazılım çözümlerinin üçüncü kişilerle paylaşmasına kesinlikle izin vermemektedir. Hazırlanan taslak, proje ve benzer faktörler tamamıyla müşterilerimize aittir. İçerikte yer alan kodlar ve ARGEler sözleşme yapılan müşteri tarafından yönlendirilmektedir.

Doğru Strateji

Örneği olan yada benzersiz olmayacak her proje bir şekilde bitirilmektedir. Fakat başarının net açıklaması “ilk” olmaktan geçmektedir. Doğru projelerin yanlış firmalara sunulması; sadece projenin bitirilmemesine sebep olmamaktadır. Aynı zamanda proje üzerinde harcanan gayretin de bir süre sonra kaçmasına sebebiyet vermektedir. Bu sebeple yazılım, kodlama, elektronik yazılım sektörlerinde doğru firma ile çalışmanız kesinlikle şarttır. Her yazılım firması; her projeyi üretebilir, elbette! Fakat burada olması gereken ise; sunulanın bir tık üstüne çıkarak müşterinin başarı yakalamasına sebep olmaktan geçmektedir. Hazırladığımız projelerle sadece firmamız adına değil, müşterilerimiz adına da bir çok başarının altına imza attık !

Sadece Proje Üretmemek

Müşterilerimiz ile yaptığımız diyaloglar sonucunda çıkardığımız bir diğer analiz ise; üretilen projenin desteği hakkında fikir sahibi olamayan yazılım firmaları. Eğer projeyi referans vitrinine ekleyerek müşterilerinize sunabiliyorsanız o halde bu projenin de desteği konusunda hizmet verilmesinin şart olduğunu düşünmekteyiz. Referans vitrininde yer almayacak bir projenin de hiç yaratılmaması fikrindeyiz!

Hazırladığımız taslakların bile desteğini sunarak yedekleriyle beraber sizlere teslim etmekteyiz. Adım adım geliştirilen yazılımlarda oluşabilecek problemlerinde devamında desteğimizi esirgememekteyiz.

Yazılım Çözümleri