01

Taslak

Başarmanın en büyük paydası tasarlamak ve süreçleri hayal etmekten geçmektedir.Bu aşamada sizler için mutlaka proje analizi yapmaktayız.

02

Önizleme

Üretim veya test aşamasında mutlaka sizler için demo hazırlamaktayız. Görüşlerinizi değerlendirerek projeyi önizleme aşamasında test etmekteyiz.

03

Proje Hazırlığı

Ürün tedariği veya özel projeleriniz için faaliyetlere en kısa süre içerisinde hazırlık yapmaktayız.

04

Kurulum ve Destek

Ürün kurulumlarını da başarıyla gerçekleştirdikten sonra projeye belirli süre destek hizmeti de sunmaktayız.

Firma Profili

PLC ve mikroişlemci tabanlı otomasyon çözümleri, Endüstriyel Elektronik Teknik servisi, Elektronik Kart Üretimi ve özel proje hizmetlerinizi gerçekleştirmekteyiz. 2007 yılında Sas Elektronik ünvanı ile İzmir’ de elektronik servisi olarak sektöre giriş yapan firmamız; 2011 yılı itibariyle merkezini İstanbul’a taşıyarak ESAS ELEKTRONiK ünvanı altında Tekstil Otomasyon Sistemlerinin üretimine başlamıştır.

Çalışma alanlarını hızla genişleten firmamız; Siz değerli müşterilerimize PLC ve mikroişlemci tabanlı otomasyon çözümleri sunmaktadır.

ÇÖZÜMLERİMİZ
Esas Elektronik; müşterilerine birçok avantaj sunmaktadır.
8 yılı aşkın sürelik deneyim

Hızlı, kaliteli ve tecrübeli ekip personelleri

Özel projeler üzerine de destek hizmeti

Haftanın yedi günü çağrı destek garantisi

Elektronik Devre Üretimi
Elektronik Kart Üretimi
Donanım Mühendislerimiz aracılığıyla tasarlanan elektronik kartlar; maliyet ve görünüm açısından sizleri memnun edecektir.

Elektronik kart (PCB) ürün ihtiyacınızı adet bazında fiyatlandırma işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Prototip geliştirme, seri üretim, SMD yüzey montajı ve fason üretim için şirketimizden fiyat teklifi alabilirsiniz. SMD dizgi üretimi ve TH dizgi konusunda Türkiye’nin en gelişmiş sanayi makinelerini kullanmaktayız.

Elektronik Devre Tasarımı
Elektronik Kart Analizi
PCB Devre Analizi
Elektronik kart tasarımı ve PCB üretim süreci çeşitli adımlardan geçmektedir. PCB devre listesi (BOM LİST) oluşturarak devrenin analizini gerçekleştirmekteyiz.

Elektronik kart üretim sürecinde en önemli etkenlerden bir tanesi üretilecek kartın adet bazında maliyetidir. Kart üretim sürecinde; BOM LİST oluşturarak iskeleti oluşturacak malzeme listesini belirleyelim.

Numune Kart
Prototip Üretim
Elektronik devrenin seri üretime girmeden önceki bu aşaması oldukça önemlidir. Gözardı edilecek ufak bir hata yüksek maliyete yol açabilir.

Şirketimiz; Prototip üretilen ürünü, otomasyon sistemler yardımıyla testlerini gerçekleştirerek diğer firmalardan bir adım öne geçmektedir. Bu aşamada yapılabilecek hata sayısını sıfıra indirmekteyiz.